Op woensdag 28 augustus organiseerde Ladies Circle Dronten een Kinderdag op Dierenpark de Scharrelberg en het Scoutingterrein van de Osborne Groep.
Deze dag zat vol activiteiten. Zo stonden er onder andere een luchtkussen en een sjoelbak, werd er geschminkt, en was er ijs, chips en suikerspin voor iedereen. Ook broodjesbakken boven het kampvuur bleek een populaire activiteit.
Heel veel kinderen uit Biddinghuizen, Dronten en Swifterbant kwamen langs. Door een donatie van ‘Het beste idee van Dronten’ konden we deze dag helemaal gratis aanbieden aan alle kinderen.
Wij zijn ook heel blij met de sponsoring van AH Jan Schuurhuis met limonade, brooddeeg en chips en het fruit van groenteboer De Koopman! Vind u het ook belangrijk dat er gratis vakantieactiviteiten worden georganiseerd? Dan kunt u via onze Instagram profiel een link vinden waar u geld kunt doneren. Let op! Dit is een rekening van 1 van onze ladies. Uiteraard komt het geld terecht bij Ladies Circle Dronten.
Volgend jaar zal dit zeker nog een keer herhaald worden.

